Eva Kuusk
 
Kes ma siis olen?
Kunagi oleksin sellele vastanud enesestmõistetavalt, et minu nimi on Eva, olen ema oma pojale ja tütrele, abikaasa, töötan terapeudi ja koolitajana, oman Tallinna Tehnikaülikoolist kraadi erialal haldusjuhtimine ja olen lõpetanud 3-aastase väljaõppe hüpno- ja psühhoterapeudina.
 
Täna vastates küsimusele, kes ma olen, ütlen ma aupaklikusega- ma olen palju, palju rohkem- ma olen kõik see, millest ma teadlik olen ja ka see, millest ma veel täna teadlik ei ole.
 
Iga oma elumuutusega olen jõudnud lähemale teadmisele, et mina ise loon endale reaalsust ja suurem teadlikkus sellest on näidanud mulle eelkõige, kuidas austada enda ning teiste iseendaks olemise ja saamise keerukust.
 
Minu juurde jõuavad inimesed, kes on nn. liimist lahti- hinges on rahulolematus, suhted on sassis nii iseendaga kui ka kaasinimestega, elu on jooksnud ummikusse, tervis veab alt.

Miks ma olen selline nagu ma olen? Miks ma käitun ja reageerin asjade peale nii nagu ma reageerin? Miks on minu elus inimesi, kes mind nii väga ärritavad? Kust on pärit minu ennastkahjustavad mõttemustrid? Mis ja miks mind hirmutab? Ja mismoodi ma kõige sellega kahjustan oma keha? Kui ma saan nendest asjadest aru ja see mida ma näen, ei rahulda mind, siis saan sa seda ka muuta. Olles seda kõike enda peal avastanud võin öelda, et see on lihtne ja loogiline.
 
Töös klientidega kasutan hüpno-ja psühhoteraapiat, rakenduslikku kinesioloogiat, õieteraapiat, nõustamist, hääledialoogi, emotsionaalse vabaduse tehnikat (EFT) ja kvantpuudutuse metoodikat ning metafoorilisi assotsiatiivseid kaarte. Samuti viin läbi erinevaid enesearengu töötubasid, shindo venitustunde ja leinakoolitusi.
 
Läbi nende meetodite haaratakse inimene protsessi tervikuna ning leitakse üles oma probleemide algpõhjused, vabastatakse mineviku uskumustesüsteemid- ja käitumismustrid. Seejärel integreeritakse kogu uus teadlikus siia ja praegu ning tehakse oma elus ka reaalseid muutusi.
 
Tegelikult ei ole üldse oluline, kes me olime, oluline on vaid see, kes me tahame olla täna. Kui me aga jätkame asjade tegemist vanaviisi, siis saame me täpselt neid samu tulemusi, mida oleme alati saanud. On oluline teadvustada, et meie ise loome oma elu ning kui me ei ela seda elu oma tingimuste kohaselt, siis elame seda kellegi teiste tingimuste kohaselt. Levinud on arusaamine, et „vana koer uusi trikke ei õpi“. Aga mis takistab? 

Me kõik saame muutuda, kui seda vaid soovime. Tegelikult muutume isegi siis, kui me seda ei soovi. Selle kinnituseks sobivad ka Gabrieli kuldsed sõnad: „Olen see, kelleks te mind peate. Ma pole täna see, kes ma olin eile. Ka teie pole homme enam see, kes Te olete täna.“
 
Aegajalt vajame me kõik kedagi, kes tõesti mõistaks, mida me läbi elame ja mida me tunneme, kellega saaksime olla ausad ja otsekohesed.
Hea meelega aitan ka Sind, kes Sa tee minuni leiad!
 
Täiendkoolitused:
2017 Moksateraapia, Tadao Kawahara

2017 Sonkyo Kuratomi meetod
2017 Shindo lõõgastus-ja venitustreeningute juhendaja
2016 Kogemusnõustaja,Tallinn, Arengukeskus Avitus
2016 THF III ( rakenduslik kinesioloogia)
2015 THF I-II rakenduslik kinesioloogia
2015 Aspectics (Isiksuse aspektide integreerimine)
2015 Deep PEAT-4 polaarsuste neutraliseerimine
2015 META EFT praktiku koolitus
2014 Bach'i Õieteraapia I ja II moodul
2014 EFT II astme praktiku koolitus - edasijõudnutele
2013 EFT ( Emotsionaalse vabaduse tehnika) baaskoolitus I astme kursus
2013 Psühhoneuroimmunoloogia: nahk meie tunnete peegel. Allergiad ja sünnieelsed kogemused 
2012 Akupunktuuri lühikursus
2011 Imago suhteteraapia. Rebecca Sears M. Div LPC
2011 Töö terapeutiliste kaartidega. Ofra Ayalon Ph.D
2011 Quantum- Touch, Richard Gordon Quantum-Touch Video Workshop cours
2011 Core Evolution kehapsühhoteraapia töötuba: teadlikuse integreerimine kehasse 
2010 Dr. John Rowan transpersonaalse psühhoteraapia meistriklass
2010 Kognitiivkäitumuslik teraapia. Tim Chiswell, Alar Tamming
2010 Enesearengukursus: elu mõte, kirg, missioon, kaastunne 
 (Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia Erakool Terviklik Mina)
2010 Psühhoneuroimmunoloogia: seksuaalsus ja immuunsus 
 
Akadeemiline haridustee
2017 
Tartu Ülikool, Leinanõustamine ja kaotusega kohanemise tehnikad. 
2016 Tartu Ülikool, Surm ja lein 
2009-2012 Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia erakool Terviklik Mina,
Hüpno-ja psühhoterapeut
2000 - 2005 Tallinna Tehnikaülikool, Haldusjuhtimine (akadeemilise psühholoogia põhialused)
1990-1992 Tallinna Kaubandustehnikum, Raamatupidamine
 

Kliki kuupäeval ja vaata mis toimub
 
«
»

Sündmuste ajalugu avaneb
 siit