Kinkekaart

Kui kingituse otsinguil paljud ideed tunduvad juba proovitud, aga sooviks oleks leida midagi erilist ja kordumatut – pakume rõõmuga ühte KINKEKAARDI võimalustest.
 
Sellise kingituse erilisus seisneb võimaluses olla saajal endal selle loomise ja sünni juures ning see jääb temasse tema tegemisi toetama. 
 
Kaardi omanik saab endale sobiva teenuse broneerida või osta vastava summa eest tooteid. Kinkekaart on ühekordseks kasutamiseks ning see kehtib 3 kuud.Shindo grupitreening kestvus 90 min 1*12.-/10.- 10*95.-

Shindo individuaal venitustund kestvus 70 min hind 45.-
Shindo venitustest on abi:
* kehast jääkainete väljutamisel , sest… kas teadsid, et 70% meie kehasse kogunenud jääkainetest väljub sügava hingamise kaudu?
* tugi-liikumisaparaadi vaevuste korral (sh selja-, õlavöötme-, kaelavaevused – pinged, valu, jäikus, piiratud liikuvus ehk sundasendid) närvisüsteemi töö parandamisel, taanduvad stress, unetus ja ärevus
* vere- ja lümfiringe tõhustamisel
* … ja veel paljuski muus, mida tuleb ise kogeda, sest sõnadest jääb Shindo mõju kirjeldamiseks lihtsalt puudu.
 
Sonkyo individuaal venitustund kestvus 70 min hind 45.-
Sonkyo venitused aitavad vabastada alaselja ja puusapiirkonna pingeid, leida keha ja meele tasakaalu. Venituste hoidmine võib olla paras katsumus, kuna puusadesse salvestub palju pingeid nii istuva tööviisi tõttu kui ka emotsionaalse koorma kandmisel. Me harjume oma pingetega, ei pane neid enam tähele, kuni nad mingi vaevusena meile endast teada annavad. Sonkyo sobib väga hästi individuaalteraapiaks alaselja ja puusapiirkonna probleemide korral.
 
Individuaalseanss kestvus 120 min hind 60.-
Mida teadlikum on inimene iseendast, seda suutlikum on ta langetama otsuseid, mis on kooskõlas tema tõelise loomusega ja omavad potentsiaali teha teda õnnelikuks.
Minu poole ei pea alati pöörduma suure probleemiga. Põhjuseks võib olla ka lihtsalt soov ennast ja /või end ümbritsevat paremini mõista. Samuti on see abiks siis, kui Sul on justkui kõik hästi, kuid midagi nagu on puudu ja Sa ei tea mis see on.


Varbamassaaz 20 minutit hind 20€
Varbamassaaž on väga oluline osa jaapani SHINDOST. See on väga mõnus ja efektiivne vahend nii lõõgastumiseks kui ka tervise tugevdamiseks, toetades immuunsüsteemi, leevendades allergiat, köha ja nohu. Seetõttu sobib see väga ka lastele, et jaksaks paremini haigustele vastu panna.

Kliki kuupäeval ja vaata mis toimub
 
«
»

Sündmuste ajalugu avaneb
 siit