Mis on Shindo?

Mis on Shindo?
 
Shindo on ida ja lääne kohtumispaik.
Shindo on Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, kus kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning kõige uuemad teadmised inimese anatoomiast- füsioloogiast. 
Shindo annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele.
Shindo käsitlus inimesest on terviklik, kus igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetsed ülesanded.
Shindo võtetega saab saavutada keha ja meele tasakaalu, vabastades keha ja vaimu sinna kuhjunud füüsilistest- ning emotsionaalsetest pingetest.
Shindo tasakaalustab keha energiaid.Erinevad tasakaalutuse seisundid, nagu stress, depressioon, lihas- ja emotsionaalsed pinged häirivad inimese loomulikku elujõudu.
Shindo abil avatakse ja hoitakse meridiaanid ehk energiakanalid avatuna. Keha vedelike ja energiate voolamine paraneb, mille tagajärjel suudab organism endast väljutada mürke ja toksilisi aineid, mis on mitmete haiguste põhjusteks.

Shindo võtetega saab saavutada keha ja meele tasakaalu, tänu millele ka loovus, elurõõm ja inspiratsioon pulbitsevad vabalt. Lõdvestumise soodne mõju meie tervisele on kõikidele teada.
Shindo vabastab keha emotsionaalsetest ja füüsilistest pingetest, tasakaalustades samas keha energiaid.

Shindo tunnis mõjutame venituste ja hingamise kaudu 12 inimkeha läbivat energiameridiaani, hoides need avatuna. Kuna venituses olles hingatakse sügavalt kõhupiirkonnast, harjutatakse ka õiget hingamist.
Sel ajal, kui venitusi sooritatakse, käib instruktor ringi, aitab masseerides ja siludes valulikke kohti lõdvestada, julgustab emotsioone kogema ja vajadusel korrigeerib asendit. Iga venituse vahele jäetakse piisavalt pikk aeg, et harjutaja saaks kogeda meridiaani venituse toimet.
Tunni lõpetab lühike meditatsioon, et inimesel oleks võimalik kuulata oma südame häält.
Tundi saad registreeruda: eva@elukeskne.ee, FB Eva Kuusk, tel 5127603
Kohtumiseni!
 
 

Kliki kuupäeval ja vaata mis toimub
 
«
»

Sündmuste ajalugu avaneb
 siit