Elukeskse peamisi eesmärke on aidata inimesel saada teadlikuks iseendast. Mida teadlikum on inimene iseendast, seda suutlikum on ta langetama otsuseid, mis on kooskõlas tema tõelise loomusega ja omavad potentsiaali teha teda õnnelikuks.
 
Kui sageli oleme me aktsepteerinud ühiskonna/suguvõsa/perekonna seisukohti, pidades neid ekslikult enda seisukohtadeks? Kas see, mida oleme õppinud pidama eduks teeb meid ka õnnelikuks, või peitub meie õnn kuskil mujal? On see, mida me tahame ja mida me tegelikult vajame ikka üks ja sama? Kui palju teadvustamata käitumismustreid ja automaatseid reaktsioone peitub meie alateadvuses? Nii et vahetevahel oleme tagantjärele ka ise hämmingus, miks me käitusime nii, nagu me seda tegime…
 
Elukeskne  aitab seda kõike selgitada läbi erinevate teraapiate ja õpitubade. Sul on võimalus vaadata iseendasse toetavas, hinnanguvabas keskkonnas, kus sind tõeliselt kuulatakse ja kuuldakse. Sul on võimalus uurida oma elu väljakutseid inimese abil, kes ei ole sinu eluga otseselt seotud ja kellel on lihtsam anda tagasisidet objektiivselt kõrvalvaataja pilgu läbi. Aeg ajalt vajame me kõik kedagi, kes tõesti mõistaks mida me tunneme ja läbi elame, kellega saaksime olla ausad ja otsekohesed.
 
On palju abistavaid tehnikaid mida kasutata sellel uurimisretkel. Tutvustan siin mõningaid.
 

Kliki kuupäeval ja vaata mis toimub
 
«
»

Sündmuste ajalugu avaneb
 siit