Shindo - jomoni venitus - ja lõõgastustunnid kontoris

Mis saaks olla parem, kui efektiivne meeskond, avatud ja mõnus õhkkond, tõhusad, ent chillid töötajad? 
Kui see on teie asutuses oluline, aga tekkis küsimus, et mis sellel kõigel on tegemist shindo, jomoni või sonkyoga, siis võtke vastu võimalus,  mis on samas ka väljakutse, teha seda kõike koos oma töötajatega kontoris. 
Need tunnid võivad olla üheks lahenduseks, et hästitoimivast meeskonnast saaks igapäevane reaalsus, kus kõigi keha ja meel virgena püsivad.
Teil on kindlasti olemas üks nõupidamiste ruum või hea tahtmise korral annab ka lauade vahel shindoga sisustada üks või kaks korda nädalas tunnike õhtul, et koju jõudes tunneksite endas väsimuse asemel pigem mõnusat energiatulva, või hoopiski hommikul, et kõik koos korralikult töölainele saada.
Kui see idee tundub veel veidi harjumatu, siis võib korraldada meeskonnale ka ühe lõbusa ürituse, kus meele lahutamise asemel tehkem koos hoopis shindod.
Võimalusi on piiritu hulk! 
 
Kui Teil tekib küsimusi ja/või kui soovite kokku leppida aja, millal võiks toimuda näidistund Teie kontoris, võtke minuga ühendust telefonil 5127603 e-maili aadressil eva@elukeskne.ee
 
Minu kogemus:
Kuni ajani, mil tutvusin ise Shindoga, arvasin, et ongi normaalne, kui juba tööpäeva esimeses pooles on keha kange, kael valutab ja tunne on selline, et ainult kohv aitab tööpäeva lõpuni vastu pidada. Kuid olles tutvunud lihtsalt vägevate Shindo-jomon venitustega, sain aru, et energiat ja jaksu on inimesel rohkem kui ettenähtud kaheksaks tunniks töö juures – et see jaks ja energia endast aga kätte saada, ei ole vaja teha muud kui venitada!
 
Shindo venitustest on abi:
kehast jääkainete väljutamisel , sest… kas teadsid, et 70% meie kehasse kogunenud jääkainetest väljub sügava hingamise kaudu?
tugi-liikumisaparaadi vaevuste korral (sh selja-, õlavöötme-, kaelavaevused – pinged, valu, jäikus, piiratud liikuvus ehk sundasendid) närvisüsteemi töö parandamisel, taanduvad stress, unetus ja ärevus
vere- ja lümfiringe tõhustamisel
… ja veel paljuski muus, mida tuleb ise kogeda, sest sõnadest jääb Shindo mõju kirjeldamiseks lihtsalt puudu. 
 
Anna endast märku ning kutsu mind külla!
Eva Kuusk ( rohkem infot www.elukeskne.ee )

Kliki kuupäeval ja vaata mis toimub
 
«
»

Sündmuste ajalugu avaneb
 siit